Wykorzystanie akcesoriów – jogowe klocki

24 czerwca 2020

Kostki to jedne z najczęściej stosowanych pomocy w praktyce jogi. Korzystają z nich przede wszystkim osoby początkujące, które używają ich jako podporę we wszystkich pozycjach, które wymagają większej elastyczności ciała. Osobom zaawansowanym zwiększają komfort ćwiczenia.

Prawidłowy wymiar kostek to przeważnie 21-23cm długości oraz 11-12cm szerokości i 6-7cm wysokości. Bardzo ważne znaczenie ma ich stabilność i ciężar. Kostka służy do podporów ciała, przenosimy na niego swój ciężar, dlatego musi ona być stabilna, wykonana z dużą precyzją, mieć proste ścianki i kąty.

Obecnie na rynku można spotkać klocki różnego rodzaju: drewniane, piankowe, korkowe.

Kostki drewniane są wybierane przez szkoły jogi, a także przez osoby indywidualne. Charakteryzują się najwyższą twardością i trwałością oraz zapewniają niezastąpioną stabilność.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y swoimi kostkami do własnej praktyki jogi lub chcesz wyposażyć swój klub czy też szkołę jogi w unikatowe egzemplarze, to polecam bloki wykonane z polskiej topoli, własnego projektu. Kostki są w jednym rozmiarze 23 x 12 x 7 cm. Stabilne, wykonane z wielką precyzją. Drewno jest w całości, nienaruszone, nieklejone, materiał jest nieobrobiony, trwały i 100% naturalny.

W celu zamówienia zapraszam do prywatnego kontaktu. Namaste!

Komentarze

Kontakt

Jeżeli masz pytania odnośnie organizacji niepowtarzalnych warsztatów, zajęć indywidualnych lub chcesz po prostu dowiedzieć się więcej o projekcie PureYoga, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

Znajdziesz nas również w mediach społecznościowych