Uzdrawianie umysłu cz.1

15 września 2019

W dzisiejszych czasach nasze umysły skierowane są na posiadanie. Przywiązanie do wyglądu zewnętrznego często osiąga bardzo niepokojący poziom. Przeważnie chcemy coś w sobie ukryć, zakryć, przykryć, schować, wyciąć, zamalować, wymienić itp. Podobnie jest z chęcią posiadania wszystkiego co nam się spodoba. Chcemy otaczać się coraz to droższymi przedmiotami i mieć ich jak najwięcej. Myślimy, że to wszystko spowoduje, że będziemy lepiej spostrzegani przez innych, a my sami będziemy bardziej szczęśliwi.

W pewnym momencie tego szalonego zapomnienia, okazuje się jednak, że to nie jest sposób na szczęśliwe życie. Im bardziej się w tym kierunku zapominamy tym bardziej czujemy się osamotnieni.

Dlaczego w takim razie większość osób nie zastanawia się, by zadbać o to co mamy w środku? Nie chodzi tu o odżywianie, gdyż jest to tylko jeden kawałek układanki. My to przecież nasze myśli, nasza duchowość, która została zepchnięta gdzieś na dalszy tor. Dlatego w kolejnych rozdziałach chciałabym ten wątek rozwinąć. Czas i pora sobie to uświadomić i zacząć istnieć pełnią życia 🙂 .

Komentarze

Kontakt

Jeżeli masz pytania odnośnie organizacji niepowtarzalnych warsztatów, zajęć indywidualnych lub chcesz po prostu dowiedzieć się więcej o projekcie PureYoga, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

Znajdziesz nas również w mediach społecznościowych