Kostki do jogi

7 lipca 2020

O jogowych akcesoriach pisałam już w poprzednim artykule https://www.pureyoga.pl/wykorzystanie-akcesoriow-jogowe-klocki/

Co bardziej umili Twoją praktykę w domu? Na pewno posiadanie własnych akcesorii jogowych. Własna mata, kostki i pasek to dla mnie jest must have!

Nie ma to jak znać na macie, kostce lub pasku każdy szczegół struktury powierzchni materiału z jakiego jest wykonany. Dokładnie wtedy wiemy, jak ułożyć rękę, stopę, jak się podeprzeć jak złapać i czego możemy się spodziewać po danej pomocy, z której korzystamy podczas praktyki. Najważniejsze, że czujemy, że nas nie zawiedzie w żadnej pozycji niczym nas nie zaskoczy i dzięki temu możemy czuć się bezpieczni.

Długo szukałam odpowiednich kostek dla siebie. Zwracałam uwagę na sposób wykonania, z jakiego są materiału, ich waga, wytrzymałość i trwałość.

Postanowiłam sama zacząć szukać odpowiedniego materiału oraz sposobu na precyzyjne ich wykonanie.

Dlatego dzisiaj chciałam się podzielić z Wami dobrą nowiną. W sprzedaży już są PureYogiczne kostki jogowe !

Jeżeli jesteś zainteresowana/y posiadaniem swoich indywidualnych kostek do praktyki jogi w domu lub chcesz wyposażyć swój klub, czy też szkołę jogi w unikatowe egzemplarze, to polecam klocki wykonane z polskiej topoli.

Bardzo stabilne. Wykonane są z wielką precyzją. Drewno jest jednolitym blokiem, w całości, nienaruszone, nieklejone, niemalowane. Materiał trwały i 100% naturalny.

Kostki są wyrabiane przy dużym nakładzie pracy ręcznej z zachowaniem tradycyjnych technik stolarskich z jednego bloku drewna.

Walory estetyczne produktu są niepowtarzalne. Jestem z nich bardzo zadowolona, gdyż przerosły moje oczekiwania co do wykonania.

Żeby podkreślić ekologiczność kostek, każde zamówienie jest zindywidualizowane, oprawione w ekologiczne pudło wraz z wypełnieniem.

Specyfikacja – 1 sztuka

  • Rozmiar: 23 x 12 x 7 cm
  • Waga: 1kg
  • Materiał: drewno (topola)
  • Kolor: topola
  • Koszt: 50zł

Zapraszam do kontaktu w celu zamówień.

Komentarze

Kontakt

Jeżeli masz pytania odnośnie organizacji niepowtarzalnych warsztatów, zajęć indywidualnych lub chcesz po prostu dowiedzieć się więcej o projekcie PureYoga, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

Znajdziesz nas również w mediach społecznościowych